Porady

Farby tablicowe

Modne farby tablicowe sprawdza się zarówno w pokoju małego dziecka, nastolatka jak i w mieszkaniu osób całkowicie dorosłych.

farby_do_pokoju_dziecka_farba_tablicowa.jpg

Malowanie po ścianach

Na jakikolwiek kolor pomalujesz ściany Twoje dziecko i tak zapragnie po nich malować po swojemu i to niezależnie od swojego wieku. Oprócz możliwości wyboru farb do szorowania, możesz po prostu jedną ze ścian w pokoju lub jej kawałek pomalować farbą tablicową. Aktualnie nie musi to już być czarna ściana. Producenci oferują kolor czerwony, zielony, granatowy lub szary. Możesz też użyć farby magnetyczno-tablicowej i stworzyć jednocześnie ścianę do przypinania magnesami. Zarówno małe dziecko, kilkulatek jak i nastolatek będą szczęśliwi mogąc bez skrępowania wyrażać siebie w ten sposób, a Ty być może dzięki temu unikniesz kolejnego remontu. 

Ściana tablicowa w modnym mieszkaniu

Modne farby tablicowe sprawdza się zarówno w pokoju małego dziecka, nastolatka jak i w przypadku osób dorosłych. To wręcz wymarzone miejsce do umieszczania ważnych informacji, zapisywania listy zakupów, przepisów kulinarnych, umieszczania motywujących napisów lub śmiesznych rysunków. A co najważniejsze - w Twoim wnętrzu codziennie może być inaczej. Tablica doskonale komponuje się ze stylem skandynawskim. Na tle białych ścian stanowi efekt dekoracyjny sam w sobie.


Farby tablicowe kupisz w PSB Mrówka na Czarnieckiego 12,

a także w internecie z odbiorem własnym za 0zł lub z wysyłką 

Link przeniesie Cię do naszego sklepu internetowego.

 

Primacol Farba tablicowa

Dostępna w tradycyjnym czarnym i kilku inych kolorach farba tablicowa, którą możesz pomalować np. jedną ze ścian w pokoju dziecka tworząc niepowtarzalną przestrzeń do rozwoju jego twórczości. 


Primacol farba magnetyczno - tablicowa

Farba oprÓcz funkcji tablicowych będzie również pełnić funkcję tablicy magnetycznej, na której na np. ozdobych magnesach możesz mocować dzieła Twojego malucha, dyplomy, ważne informacje tworząc jednocześnie niepowtarzalne wnętrze


Magnat farba tablicowa

Nanieś ja na ścianę lub na odnawianą powierzchnię np. front meblowy. Pisz i rysuj bez ograniczeń !


Tikkurila Liitu

Mała 0,33l puszka farby tablicowej idealna na próbę lub na małe powierzchnie. Bardzo wydajna, doskonale kryje. Dostępna też w puszce 1l.


Fox Dekorator farba tablicowa

1 l dobrze kryjącej farby tablicowej. Jednokrotnie pomalujesz nią ok. 8-10 m2 powierzchni.


Primacol farba magnetyczna podkładowa

Farba nadaje ścianie właściwości magnetyzujące, moznana nią nałożyć dowolną farbą ścienną uzyskując wybrany kolor ściany. Nie zawiera ołowiu, rozpuszczalników ani innych szkodliwych substancji lotnych.


aby zakupić farby tablicowe odwiedź Mrówkę w Poznaniu na Czarnieckiego 12


KUP FARBĘ TABLICOWĄ TERAZ PRZEZ INTERNET


 

 

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...